ДОПОМОГА ОНЛАЙН

Податкова електронна звітність

Діловод - простий облік і звітність для підприємців

Діловод - простий і зручний у використанні, але разом з тим гнучкий і не потребуючий спеціальних знань інструмент. Діловод вчасно нагадає Вам про терміни здачі звітів, сформує і здасть їх в електронному вигляді, допоможе розрахувати податки і заповнить платіжки актуальними платіжними реквізитами.

Немає потреби ходити по інстанціях!

Переваги здачі звітності в електронному вигляді

  • скорочення часу на підготовку звітів
  • можливість здачі звітності через інтернет замість простоювання у черзі
  • автоматичний контроль помилок при складанні звіту
  • незалежність від інспектора і його уявлень про "правильні" показники для податкової

Електронний цифровий підпис

Електронний цифровий підпис (ЕЦП) призначений для ідентифікації особи, яка підписала електронний документ, і є повноцінною заміною (аналогом) власноручного підпису у випадках, передбачених законом.

Посилений електронний підпис замінює власноручний підпис або печатку на паперових документах у всіх випадках, за винятком тих, коли закон вимагає наявності виключно документа на папері.

Отримати персональну ЕЦП можливо в одному з акредитованих центрів сертифікації ключів.

Електронна звітність в Україні

Після законодавчого врегулювання використання електронного цифрового підпису в Україні широке розповсюдження отримало програмне забезпечення для формування та передачі податкової звітності. На сьогодні 99% платників ПДВ у Києві та Київській області, які в більшості своїй - юридичні особи, які мають штатного бухгалтера, здають звітність в електронному вигляді.

Як правило, користувач змушений використовувати 2 окремі програми - одну для ведення обліку, а іншу - для здачі звітності. Їх придбання та обслуговування вимагає значних витрат. І хоча більшість розробників зробили безкоштовні пакети для фізичних осіб підприємців, використання цього програмного забезпечення залишається складним завданням для підприємців.


Діловод - облік та електронна звітність онлайн

Використовуючи онлайн сервіс Діловод ви отримаєте можливість безкоштовного ведення обліку і складання звітності в одній програмі. Безкоштовний базовий пакет з необмеженим періодом використання вже містить ці можливості! Залиште більше часу своїй улюбленій справі, яка приносить дохід і задоволення.

Для використання сервісу зовсім не обов'язково бути бухгалтером, боротися з двома окремими програмами (обліку та складання звітності), примушуючи їх працювати разом, відслідковувати новини бухгалтерії, пам'ятати про терміни здачі звітності та сплати податків.

Ведіть нескладний облік в Діловоді, а коли прийде час він нагадає про терміни, допоможе сформувати і здати звіти. А якщо виникнуть питання - зверніться в службу підтримки одним клацанням миші.

У найпростішому випадку підготовка та здача звіту виглядає так:

  • На Вашу електронну пошту приходить повідомлення про необхідність здати звіт.
  • Зайшовши на Діловод тиснемо кнопку «Здати звіт» - звіт автоматично заповнений на підставі даних обліку.
  • Тиснемо кнопку «Відправити» - звіт пройде попередню перевірку і після введення пароля і накладення Вашої електронного підпису буде відправлений інспектору.

 

В лічені секунди Вам прийде повідомлення про доставку Вашого звіту і незабаром ви отримаєте друге повідомлення про те, що звіт прийнятий!

Немає необхідності в установці програми на Ваш комп'ютер. Єдине, що необхідно - підключення до інтернету.

Ми забезпечуємо незрівнянно більший рівень безпеки Ваших даних, ніж той, який Ви зможете забезпечити самостійно, зберігаючи дані на власному комп'ютері. Фізично дані користувачів зберігаються за межами України. Наш сервіс розміщено на серверах дата центрів Hetzner Online(Німеччина), який є визнаним міжнародним лідером у сфері надання якісного хостингу.


Початок електронного документообігу

Більшу частину проблем з підписанням та здачею звітів Діловод бере на себе, але отримати ЕЦП користувач повинен самостійно, відвідавши інспекцію за місцем реєстрації. Тут ви можете отримати декілька порад як це зробити.

ЕЦП являє собою унікальний файл, який буде сформований з використанням введеного Вами пароля і передано на цифровому носії (компакт-диску, флешці).

Після отримання ЕЦП необхідно в електронному вигляді сформувати Договір про визнання електронних документів. Діловод допоможе сформувати та надіслати Договір, підписавши його отриманим Вами електронним підписом. Після отримання повідомлень про підписання договору інспекцією можемо приступати до складання звітності!

Формування звітів

При формуванні нового звіту відбувається автоматичне заповнення на підставі даних обліку, але Ви так само зможете відредагувати звіт вручну, безпосереднього у друкованій формі - це схоже на роботу в Excel.

Вам не потрібно турбуватися про актуальність форм звітів - автоматичне оновлення і не потребує від Вас ніяких дій.

Поля звітів обов'язкові для введення підсвічуються червоним. При збереженні звіту проводиться попередня перевірка правильності заповнення даних звіту і в разі помилки видається попередження. При необхідності Ви зможете роздрукувати і зберегти звіт в pdf, xls формат.

звіт потрапляє в журнал звітів, у якому відображаються поточні стану звітів та отримані відповіді від контролюючих органів.

Підписання та відправка звітів, отримання квитанцій про прийом

При відправці звіту його необхідно підписати. Зазвичай звіт підписується декількома підписами, які можуть належати підприємцю, директору, бухгалтеру плюс окрема ЕЦП для друку. Посилений підпис вимагає також наявності сертифіката ЕЦП, завантаження якого проводиться сервісом автоматично. Одноразово вказавши місце розташування файлів ЕЦП, в подальшому для підписання звіту або прочитання повідомлення про його прийняття користувачеві залишається тільки ввести пароль.

Якщо термін дії ключа підходить до кінця - Діловод обов'язково нагадає про це під час підписання звіту.

На поточний момент сервіс підтримує безкоштовні ключі, видані АЦСК Міністерства доходів і зборів (податковою інспекцією). Для накладення підпису використовується ліцензована на території України криптографічна бібліотека, яка має експертний висновок Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України.

Податковий календар

Податковий календар з урахуванням Вашої системи оподаткування та наявності найманих працівників нагадає Вам про необхідність здачі звітності та сплати податків. На Вашу адресу електронної пошти будуть надходити повідомлення, які допоможуть Вам бути в курсі майбутніх подій.

Сформуйте звіт або платіжку на сплату податків безпосередньо з календаря. По завершенню - позначте нагадування як виконане.

Податковий облік

Діловод дозволяє вести роздільний податковий та управлінський облік. Включення податкового обліку в первинних документах може виконуватися системою автоматично або вибірково користувачем. Для цього на формі документа необхідно натиснути кнопку «Податковий облік» і система встановить статтю книги доходів/витрат, що підходить для даної ситуації. Якщо ж автоматично визначити статтю не вдалося - користувачеві буде запропоновано зробити вибір самостійно зі списку можливих статей.

Діловод сформує книгу обліку доходів і витрат на підставі первинних документів включених до податковий облік.


 

Діловод - повноцінна облікова система з можливістю здачі звітності онлайн, не вимагає знань бухгалтерського обліку.

При необхідності, Ви можете використовувати всі багаті можливості сервісу - облік грошових коштів, облік придбання, реалізації, складський облік, розрахунок заробітної плати, кадровий облік, можливість спільної роботи зі своїми колегами і багато іншого.

Детальніше про початок роботи в системі дивіться на сторінці Легкий старт.

ЗареєструватисяБезкоштовно