ДОПОМОГА ОНЛАЙН

Складський облік

Ведете «паперову бухгалтерію» чи використовуєте електронні таблиці?

Для простого обліку такий варіант цілком прийнятний. Але при необхідності ведення складського обліку, контролю заборгованості, зростанні кількості найменувань і документів, складність роботи збільшується. Причому ніхто не застрахований від збою системи або втрати даних.

Думаєте встановити програму для обліку на свій комп'ютер?

Цей варіант має ряд незаперечних переваг, але вам потрібно купити програму, найняти фахівця, який встановить її, буде постійно стежити за збереженням даних та роботою системи. Придбати додаткову програму для здачі звітності. При цьому платити за щомісячне обслуговування. Так, і щоб почати потрібні спеціальні знання бухгалтерії і програми.


Онлайн-сервіс Діловод

Повноцінна облікова система, не вимагає знань бухгалтерії.

Проста у використанні, але разом з тим гнучка і не вимагає спеціальних знань безкоштовно складська програма.

Зручний і зрозумілий сервіс дозволяє вести облік і не турбуватися про збереження даних. Зручний робочий стіл, багатовіконний інтерфейс російською та українською мовами, зберігання призначених для користувача налаштувань, продуманий дизайн і безліч інших "дрібниць" зроблять Вашу роботу швидкою і ефективною.

Інформативні звіти з безліччю готових налаштувань і можливістю збереження власних. Відбір даних за умовою, групування й сортування, зміна складу показників, збереження в формат xls і pdf. 

Програма складського обліку

В сучасних умовах підприємці та підприємства зайняті зайняті у сфері торгівлі працюють зі значним асортиментом товару. В таких умовах необхідний незамінний електронний помічник - програма для ведення складу. Складський облік передбачає реєстрацію всіх операцій з товаром - надходження та повернення постачальникам, продажу і повернення від покупців, переміщення, списання, оприбуткування надлишків. Періодично потрібно проводити інвентаризації для виявлення надлишків і нестач.

Складський облік в торгівлі різноманітний і залежить від багатьох індивідуальних особливостей кожного торгового підприємства і товарних груп, пропонованих цим торговим підприємством (продовольчі, непродовольчі, меблі, канцтовари,одяг, взуття тощо). Наприклад, для торгівлі одягом і взуттям необхідний облік за характеристиками - колір, розмір. Для торгівлі продуктами харчування - облік штучного і вагового товару, облік за термінами зберігання. Для підприємств оптової торгівлі, які працюють з великою номенклатурою товару - партіонний облік. Для підприємств, що надають товар по гарантії - облік по серійних номерах.


Працюйте онлайн спільно зі своїми колегами, перебуваючи вдома, в дорозі, в подорожі, в будь-якій точці світу, де є інтернет! Тепер Ви не прив'язані до місця!

У одному програмному продукті Ви отримаєте не тільки рішення для обліку складу, але і повноцінну систему для ведення обліку і здачі звітності в элекронном вигляді. І навіть зможете створити власний інтернет-магазин!

Працювати в Деловоде просто, навіть якщо Ви - не бухгалтер!

Не турбуйтеся, Ваші дані завжди в безпеці. Вони надійно розміщені в сучасних дата - центрах Німеччини. 

Швидкий старт

Завантаження Excel цін і початкових залишків товарів, заборгованості по взаєморозрахункам з постачальниками та покупцями, контактних даних. Довідкова система і навчальні відео-уроки. Безкоштовна консультація служби підтримки.

Почніть користуватися сервісом прямо зараз - це безкоштовно!

Детальніше про початок роботи в системі дивіться на сторінці "Легкий старт".

Спробувати без реєстрації

Діловод обирають

Студія звукозапису

Я власник маленької студії звукозапису.

Робота цікава, але головне - я не прив'язаний до місця. Можу подорожувати і працювати одночасно.

Для мене було б ідеально, щоб облікова програма не тільки допомагала мені з оформленням документів, контролем оплат але і працювала в онлайні. Щоб я контролював проекти не залежно від того в студії я або в закордонній поїздці.

Про Діловод пишуть

Денис Кривенко

Директор рекламного агентства MDM, м.Херсон, mdmagency.com

"ДІЛОВОД" - це можливість скоротити витрати

Добрий день!

Час - це єдиний ресурс, який не можна відновити або добути. Сьогодні бізнес стикається зі зростаючим потоком інформації, який необхідно оперативно обробити і зробити висновки до дії. Часу на помилки і їх виправлення просто немає. Щодня наше рекламне агентство стикається з великим потоком запитів, прорахунків, тендерів і зокрема бухгалтерських документів. Що б не загрузнути в паперову рутину ми з 2010 року практикували використання різних онлайн-сервісів, які дозволяли нам швидко виписувати рахунки і акти і передавати їх клієнту без затримок. На жаль дані сервіси були випущені за океаном і нам доводилося влаштовувати "ігри з бубном", що б при пособити їх до наших реалій. З 2014 року ми звернули увагу на український сервіс "ДІЛОВОД".

Сьогодні ми активно впроваджуємо його в роботу. Відразу хочеться відзначити мінуси:

- програмі не вистачає простоти - якщо Ви не бухгалтер, то на першому етапі Вам доведеться "попотіти", що б розібратися. Але зате потім відкриваєш для себе багато корисних можливостей і варіантів ведення обліку, починаєш розуміти чому все реалізовано саме так.

- "тяжеловатость" - для бізнесу дуже важлива швидкість роботи, візьміть приклад з Dropbox або Evernote (останньої beta версією) все просто і швидко. Думаю це питання часу і розробники над цим подумають.

- відсутність мобільних додатків - це наше сьогодення, більше 50% часу наші співробітники в роботі використовують смартфони і планшети. Мені розповіли, що вже зараз в розробці мобільна версія під Android.

Що стосується основних плюсів:

- автономність - тепер ми не прив'язані до місця і часу доби

- безпека - всі дані зберігаються на серверах і нам не треба переживати, що "форс мажор" знищити дані

- економія - для малого і середнього бізнесу кожна гривня на рахунку, "ДІЛОВОД" - це можливість скоротити витрати

Висновок: рекомендую всім начищающим підприємцям не робити помилок і відразу використовувати в роботі "ДІЛОВОД", а всім відбувся бізнесменам звернути увагу і зважити всі плюси і мінуси! Від себе хочу додати, що дуже чекаю мобільної версії - я зможу вирішувати рутинні завдання в дорозі, економити свій час на відпочинок і сім'ю!

Дякую всім розробника "ДІЛОВОД", бажаю Вам творчих успіхів і натхнення не зупинятися на досягнутому! Зараз Ваш сервіс єдиний у своєму роді і Вам залишилося зробити кілька невеликих кроків, що б поламати систему мислення і допомогти начищающим підприємцям надавши їм простий і життєво необхідний інструмент в роботі.

P. s. Даний відгук написано в дорозі завдяки планшету і мобільного інтернету, які сьогодні стали звичними, так чому ж онлайн бухгалтерія для більшості залишається чимось фантастичним?

Стань користувачем сервісу "Діловод"

Можловості традиційних облікових програм з усіма перевагами ведення обліку онлайн
 • Облік онлайн

  Працюйте через інтернет без прив'язки до офісу - перебуваючи вдома, в кафе або у закордонній поїздці!

  Повноцінна програма для обліку. Немає витрат на її встановлення, оновлення та навчання роботі з нею. Немає необхідності в придбанні сервера і його обслуговуванні.

  Ваші дані завжди в безпеці і завжди під рукою!

  Просто! Навіть якщо Ви - не бухгалтер.
 • Електронна звітність

  Діловод вчасно нагадає Вам про терміни здачі звітів, сформує і здасть їх в електронному вигляді. Немає потреби ходити по інстанціях!

  Не турбуйтеся - оновлення форм звітності встановлюються вчасно і автоматично.

  Діловод допоможе розрахувати податки і заповнить платіжки актуальними платіжними реквізитами.

  Просто! Навіть якщо Ви - не бухгалтер.
 • Інтернет-магазин

  Діловод - простий спосіб відкрити інтернет-магазин і зв'язати його з обліковою системою.

  Замовлення клієнтів автоматично потраплять в Діловод, після чого Ви зможете продовжити їх обробку.

  Проста актуалізація даних про ціни і наявність товару. Аналіз ефективності роботи інтернет-магазину.

  Просто! Навіть якщо Ви - не бухгалтер.

Чому це вигідно

Як вибрати програму для ведення обліку?
Як скоротити витрати на ведення обліку?
З якими питаннями доведеться зіткнутися при організації обліку?

Спробувати безкоштовно

Можливості традиційних облікових програм з усіма перевагами роботи онлайн

Спробувати без реєстрації