ДОПОМОГА ОНЛАЙН

Складський облік

Ведете «паперову бухгалтерію» чи використовуєте електронні таблиці?

Для простого обліку такий варіант цілком прийнятний. Але при необхідності ведення складського обліку, контролю заборгованості, зростанні кількості найменувань і документів, складність роботи збільшується. Причому ніхто не застрахований від збою системи або втрати даних.

Думаєте встановити програму для обліку на свій комп'ютер?

Цей варіант має ряд незаперечних переваг, але вам потрібно купити програму, найняти фахівця, який встановить її, буде постійно стежити за збереженням даних та роботою системи. Придбати додаткову програму для здачі звітності. При цьому платити за щомісячне обслуговування. Так, і щоб почати потрібні спеціальні знання бухгалтерії і програми.


Онлайн-сервіс Діловод

Повноцінна облікова система, не вимагає знань бухгалтерії.

Проста у використанні, але разом з тим гнучка і не вимагає спеціальних знань безкоштовно складська програма.

Зручний і зрозумілий сервіс дозволяє вести облік і не турбуватися про збереження даних. Зручний робочий стіл, багатовіконний інтерфейс російською та українською мовами, зберігання призначених для користувача налаштувань, продуманий дизайн і безліч інших "дрібниць" зроблять Вашу роботу швидкою і ефективною.

Інформативні звіти з безліччю готових налаштувань і можливістю збереження власних. Відбір даних за умовою, групування й сортування, зміна складу показників, збереження в формат xls і pdf. 

Програма складського обліку

В сучасних умовах підприємці та підприємства зайняті зайняті у сфері торгівлі працюють зі значним асортиментом товару. В таких умовах необхідний незамінний електронний помічник - програма для ведення складу. Складський облік передбачає реєстрацію всіх операцій з товаром - надходження та повернення постачальникам, продажу і повернення від покупців, переміщення, списання, оприбуткування надлишків. Періодично потрібно проводити інвентаризації для виявлення надлишків і нестач.

Складський облік в торгівлі різноманітний і залежить від багатьох індивідуальних особливостей кожного торгового підприємства і товарних груп, пропонованих цим торговим підприємством (продовольчі, непродовольчі, меблі, канцтовари,одяг, взуття тощо). Наприклад, для торгівлі одягом і взуттям необхідний облік за характеристиками - колір, розмір. Для торгівлі продуктами харчування - облік штучного і вагового товару, облік за термінами зберігання. Для підприємств оптової торгівлі, які працюють з великою номенклатурою товару - партіонний облік. Для підприємств, що надають товар по гарантії - облік по серійних номерах.


Працюйте онлайн спільно зі своїми колегами, перебуваючи вдома, в дорозі, в подорожі, в будь-якій точці світу, де є інтернет! Тепер Ви не прив'язані до місця!

У одному програмному продукті Ви отримаєте не тільки рішення для обліку складу, але і повноцінну систему для ведення обліку і здачі звітності в элекронном вигляді. І навіть зможете створити власний інтернет-магазин!

Працювати в Деловоде просто, навіть якщо Ви - не бухгалтер!

Не турбуйтеся, Ваші дані завжди в безпеці. Вони надійно розміщені в сучасних дата - центрах Німеччини. 

Швидкий старт

Завантаження Excel цін і початкових залишків товарів, заборгованості по взаєморозрахункам з постачальниками та покупцями, контактних даних. Довідкова система і навчальні відео-уроки. Безкоштовна консультація служби підтримки.

Почніть користуватися сервісом прямо зараз - це безкоштовно!

Детальніше про початок роботи в системі дивіться на сторінці "Легкий старт".

Спробувати без реєстрації

Діловод обирають

Надання бухгалтерських послуг

Я і моя подруга організували бухгалтерську фірму.

Ведемо облік для підприємців, здаємо за них звіти, вносимо і "підшиваємо" первинку. Відразу вибрали 1С, але тепер розуміємо, що не вистачає кількох важливих речей...

Про Діловод пишуть

Голчанский Сергій

Власник компанії MELGO - виробник спорядження для армії, туризму і активного відпочинку.

Вже втративши надію натрапили на Діловод

Програмою Діловод користуємося 2 місяці. Так як компанія ще не велика і ми хотіли зробити облік максимально простим і зручним, вирішили не прив'язуватися з 1С. + ми всі робимо офіційно і не хотіли встановлювати ламані версії 1С, а платити за ліцензію нам здалося зайвою витратою.

Шукали програму довго і, на жаль, думали що в Україні хорошого продукту немає. І вже втративши надію натрапили на Діловод. І цей продукт нам дуже сподобався.

По перше все дуже просто, навіть для звичайного користувача. Не треба бути бухгалтером щоб все зрозуміти. До використання програми у нас були складності з урахуванням дебіторської заборгованості, звіркою з покупцями і постачальниками, з касою. Зараз все видно як на долоні.

Облік в програмі налагодили дуже швидко. Дуже подобається модуль заробітної плати. Ви завжди в курсі хто скільки заробив і хто сколко отримав грошей на руки. Порадувало наявність печатныхформ всіх документів. Ви просто створюєте реалізацію і в кінці печататет документи клієнтам.

Зараз ми чекаємо виходу релізу з модулем виробництво і коли він з'явиться, ми на 100% автоматизуємо облік з допомогою Деловода. Окреме спасибі службі підтримки. Завжди оперативно реагують на звернення і все вирішують дуже швидко.

Дякуємо Вам за класний продукт!!

Стань користувачем сервісу "Діловод"

Можловості традиційних облікових програм з усіма перевагами ведення обліку онлайн
 • Облік онлайн

  Працюйте через інтернет без прив'язки до офісу - перебуваючи вдома, в кафе або у закордонній поїздці!

  Повноцінна програма для обліку. Немає витрат на її встановлення, оновлення та навчання роботі з нею. Немає необхідності в придбанні сервера і його обслуговуванні.

  Ваші дані завжди в безпеці і завжди під рукою!

  Просто! Навіть якщо Ви - не бухгалтер.
 • Електронна звітність

  Діловод вчасно нагадає Вам про терміни здачі звітів, сформує і здасть їх в електронному вигляді. Немає потреби ходити по інстанціях!

  Не турбуйтеся - оновлення форм звітності встановлюються вчасно і автоматично.

  Діловод допоможе розрахувати податки і заповнить платіжки актуальними платіжними реквізитами.

  Просто! Навіть якщо Ви - не бухгалтер.
 • Інтернет-магазин

  Діловод - простий спосіб відкрити інтернет-магазин і зв'язати його з обліковою системою.

  Замовлення клієнтів автоматично потраплять в Діловод, після чого Ви зможете продовжити їх обробку.

  Проста актуалізація даних про ціни і наявність товару. Аналіз ефективності роботи інтернет-магазину.

  Просто! Навіть якщо Ви - не бухгалтер.

Чому це вигідно

Як вибрати програму для ведення обліку?
Як скоротити витрати на ведення обліку?
З якими питаннями доведеться зіткнутися при організації обліку?

Спробувати безкоштовно

Можливості традиційних облікових програм з усіма перевагами роботи онлайн

Спробувати без реєстрації