ДОПОМОГА ОНЛАЙН

Кадровий облік і розрахунок заробітної плати

З прийомом на роботу першого працівника складність обліку істотно зростає. Діловод допоможе Вам правильно вести кадровий облік, розрахувати заробітну плату та податки. Внесіть наказ про прийом на роботу, при необхідності відкоригуйте табель робочого часу, і Діловод розрахує зарплату автоматично! Кадрові накази, табелі, розрахункові і платіжні відомості, звіти в податкову і пенсійний фонд, облік додаткових умов трудового договору.

Діловод обирають

Торговець на ринку

Я торгую на ринку.
Для обліку мені не потрібна програма - мені достатньо мого зошита. Але заповнити книгу доходів, здати декларацію в кінці року, нагадати про сплату податків - тут помічник не завадить.

Про Діловод пишуть

Тамара, Одеса

співзасновник магазину

Навіть мій Тато освоїв програму!

Пару місяців тому відкрили сім'єю магазин з продажу насіння овочів, засобів захисту рослин, добрив і т.д. і зіткнулися з проблемою ведення обліку. Багато дріб'язку з товару, і це позначається на обліку в магазині. Звичайно, можна вести облік в зошиті, але я з того покоління людей, які вважають, що потрібно по максимуму загнати в машину і нехай вона гарує, загалом я ледащо :). Випробувала різні програми, але з різних причин відмовлялася від однієї, то від іншої автоматизованої програми. Після довгого пошуку натрапила на просторах інету на ведення обліку онлайн, але правда, це була розробка росіян. Вирішила пошукати ще детальніше, а може є подібний проект в Україні, і ось Удача, знайшла програму онлайн по веденню обліку - «Діловод».

Почала освоювати, сподобалася. Все в одній програмі: від ведення обліку на складі, прихід-розхід товару, різні звіти, можливість налаштування під себе програми, ведення контактів, договорів, нарахування зарплати співробітникам, і що важливо - здача звітності в Міністерство доходів і зборів України.

Тепер програма у мене завжди під рукою. У Деловоде можна працювати відразу декільком співробітникам, а після збереження будь-якого документа - показує всі оновлення. Дуже подобається, що постійно працює допомога-онлайн, консультанти програми постійно на зв'язку. Пояснюєш, що треба побачити в програмі, хлопці пояснюють детально як це зробити і де це є в програмі, і якщо моєї «фантазії» немає в програмі по можливості вносять корективи. В програмі не потрібно знати бухгалтерський облік, все просто, доступно та зрозуміло.

Навіть мій Тато (а йому 54 роки!) освоїв програму. І перший раз після ознайомлення з програмою Тато попросив побачити звіт, де можна було б подивитися, скільки в день було продано товару на певному постачальнику. Для нього це було головне питання дня!

Вважаю, що це сьогодні одна з найкращих бухгалтерських програм в Україні за ведення обліку для малого і середнього бізнесу. Рекомендую! Приєднуйтесь, і Ви побачите, як легко і просто вести облік автоматизовано (звичайно, спочатку доведеться пару ночей не поспати, щоб внести всі дані, зате потім халява ;) , а що найголовніше, не потрібно гортати зошити із записами обліку і згадувати , все під рукою.

Хлопці, удачі Вам та творчого натхнення!

Стань користувачем сервісу "Діловод"

Можловості традиційних облікових програм з усіма перевагами ведення обліку онлайн
 • Облік онлайн

  Працюйте через інтернет без прив'язки до офісу - перебуваючи вдома, в кафе або у закордонній поїздці!

  Повноцінна програма для обліку. Немає витрат на її встановлення, оновлення та навчання роботі з нею. Немає необхідності в придбанні сервера і його обслуговуванні.

  Ваші дані завжди в безпеці і завжди під рукою!

  Просто! Навіть якщо Ви - не бухгалтер.
 • Електронна звітність

  Діловод вчасно нагадає Вам про терміни здачі звітів, сформує і здасть їх в електронному вигляді. Немає потреби ходити по інстанціях!

  Не турбуйтеся - оновлення форм звітності встановлюються вчасно і автоматично.

  Діловод допоможе розрахувати податки і заповнить платіжки актуальними платіжними реквізитами.

  Просто! Навіть якщо Ви - не бухгалтер.
 • Інтернет-магазин

  Діловод - простий спосіб відкрити інтернет-магазин і зв'язати його з обліковою системою.

  Замовлення клієнтів автоматично потраплять в Діловод, після чого Ви зможете продовжити їх обробку.

  Проста актуалізація даних про ціни і наявність товару. Аналіз ефективності роботи інтернет-магазину.

  Просто! Навіть якщо Ви - не бухгалтер.

Чому це вигідно

Як вибрати програму для ведення обліку?
Як скоротити витрати на ведення обліку?
З якими питаннями доведеться зіткнутися при організації обліку?

Спробувати безкоштовно

Можливості традиційних облікових програм з усіма перевагами роботи онлайн

Спробувати без реєстрації