Чому це вигідно

Як вибрати програму для ведення обліку?

Як скоротити витрати на ведення обліку?

З якими питаннями доведеться зіткнутися при організації обліку?

Вибираючи ту чи іншу річ з ряду схожих варіантів, крім порівняння ціни та якості ми намагаємося оцінити додаткові витрати пов'язані з володінням цією річчю. Так само йде справа і з вибором програми для обліку. Які ж можливі варіанти і як вчинити?

 • Паперова бухгалтерія
   

  Можливо, перше, що прийде на розум - завести зошит і записувати всі операції про рух грошей і товару.
  Що буде якщо зошит загубиться або потрапить у чужі руки? Як виписувати накладні? Як підбивати підсумки? Як шукати і виправляти помилки? Це лише частина виникаючих питань.
  З іншого боку, самостійне ведення обліку та виконання всіх норм законодавства зараз можливо тільки якщо ви платник єдиного податку і ведете спрощений облік.


  Висновок: безкоштовно, максимально просто, але на дворі XXI століття і людство придумало багато більш зручних способів обліку...

 • Електронні таблиці
  (Excel, LibreOffice, Google Docs)

  Зараз виконувати найпростіші операції з Excel можуть навіть школярі, але для створення мінімального зручності вже потрібні спеціальні знання. Мабуть основне, чим відрізняється даний варіант від ведення обліку в зошиті - це автоматичний розрахунок підсумкових сум, який дозволить по мінімуму використовувати калькулятор, виключає механічні помилки. Менше "писанини" - дані можна просто скопіювати. Для простого обліку грошових коштів такий варіант цілком прийнятний.

  Висновок: майже безкоштовно, складніше ніж в зошиті але все ж просто, але не зручно, не надійно, тільки для простого обліку.

 • Безкоштовна або "своя" програма для обліку

  Набираємо в пошуковому рядку "програма для обліку безкоштовно" і в частку секунди отримуємо тисячі посилань і порад! Багато які програмісти, пізнавши лише основи своєї професії вирішували написати супер-мега-просту і зручну програму для обліку. В результаті в інтернеті "тонни" такого софту. Але, на ділі, створення та постійна підтримка якісного і документованого програмного продукту - задача не проста і не дешева.

  Висновок: безкоштовно або майже безкоштовно, можливо зручніше ніж в Excel, але великий ризик втратити час, багато зусиль, а можливо дані і, як наслідок, гроші.

  Найсумніше - при виникненні проблем з такими програмами Ви, соріш за все, залишитеся з ними наодинці 8).

 • Бухгалтер або фірма, яка надає бухгалтерські послуги

  Гарна думка - самому займатися тим, у чому Ви є професіоналом, а решта дозволити виконати іншим.
  Професійний бухгалтер звільнить Вашу голову від зайвих проблем, правильно оформить звіти і документи, вчасно сплатить податки. Але так само він зменшить кількість вільних грошей у Вашому гаманці 8). Потрібно пам'ятати, що в нашій країні правильність ведення обліку ще не гарантує відсутності штрафів. З іншого боку, самостійне ведення обліку та виконання всіх норм законодавства зараз можливо тільки якщо ви платник єдиного податку і ведете спрощений облік. І ще - добре самому тримати руку на пульсі свого бізнесу!

  Висновок: професійний, але не самий дешевий варіант.

 • 1C

  Продукти фірми " 1С вже давно зайняли свою нішу і довго їм не було гідної альтернативи. З одного боку, 1С має ряд незаперечних переваг, які зробили її лідером ринку програм для обліку. Але є і зворотна сторона медалі... 

  Висновок: Величезний функціонал і наявність мережі кваліфікованих фахівців поряд з високою вартістю придбання і щомісячного обслуговування.

  Вам необхідно буде придбати програму, найняти фахівця, який її встановить, буде постійно стежити за збереженням даних та роботою системи. Доведеться подумати про придбання сервера і його обслуговуванні. Можливо знадобиться придбати додаткову програму для здачі звітності. 

  Для початку роботи в 1С користувачеві часто потрібні спеціальні знання бухгалтерії та програмного продукту і як наслідок - виникає необхідність найму штатного бухгалтера або самостійного проходження навчальних курсів.

 • Онлайн-сервіс

  Онлайн бухгалтерія, електронна звітність онлайн, здача звітів онлайн - як гриби після дощу в інтернет з'являються все нові і нові сервіси. Технології змінилися - стали глобальніше, мобільніше. Але зробити якісний, надійний, багатофункціональний продукт, а головне простий і зрозумілий багатьом - задача, як і раніше, не проста.

  Ми доклали чимало зусиль і продовжуємо працювати над тим, щоб зробити наш сервіс саме таким!

   

  Чому ж це вигідно?


   

  • Повноцінна програма для обліку без витрат на її придбання, встановлення та обслуговування.
  • Безкоштовний базовий пакет або невеликий щомісячний платіж у разі використання розширених можливостей.
  • Немає необхідності в придбанні обслуговуванні сервера локальної мережі.
  • Висока безпека даних і цілодобовий доступ до них з будь-якого місця де є інтернет.
  • Легкий старт і зручність у використанні.
   Просто! Навіть якщо Ви - не бухгалтер.
  • Безкоштовні онлайн-консультації служби підтримки.

  Спробувати без реєстрації