ДОПОМОГА ОНЛАЙН

Надання бухгалтерських послуг

Я і моя подруга організували бухгалтерську фірму. Ведемо облік для підприємців, здаємо за них звіти, вносимо і "підшиваємо" первинку. Підприємцям це зручно - вони зайняті бізнесом і не витрачають час на ведення обліку, не переживають про правильність звітів і про терміни.

Відразу вибрали 1С, але тепер розуміємо, що не вистачає кількох важливих речей...

Хотілося б щоб до бази даних крім нас мав доступ і сам підприємець - ми б не відволікалися на щоденні відповіді на питання "скільки грошей на розрахунковому рахунку?", "хто нам винен?", "скільки повинні постачальникам?", "скільки не вистачає на виплату ЗП?". Іноді було б зручніше якби прибуткові та видаткові накладні вносили співробітники підприємця - комірник або менеджер.

Хотілося б зняти з себе турботу про "архівних копіях", дуже боїмося втратити дані клінта. Рік тому ми купили сучасний комп'ютер під сервер, тепер і він гальмує, програмісти кажуть треба купувати більш потужний.

Є питання і до якості послуг обслужиивающей фірми. Ми платимо щомісячну передплату для отримання оновлень, а вони вимагають ще додаткову оплату за оновлення і при цьому оновлення встановлюють в останній момент.

Простіше було б якби можна було вести облік та здавати звіти в одній простий і зручної програми. Назви файлів для податкової кілометрові: выгрузи, знайди, завантаж, відправ, проконтролюй що прийнято... Складно! Це ж все можна спростити! А зараз бухгалтер - він ще і програміст, і юрист, і рецидивіст 8)

Важливо, щоб розробники швидко виправляли помилки, вносили зміни і могли підказати якщо що.

Вносити документи потрібно швидко, тому працюємо практично без мишки, тільки за допомогою клавіатури. Так і очі менше втомлюються. Важливо щоб ця можливість у програмі була.

Хотілося б працювати з дому, не виїжджаючи в свій офіс - адже ми ще й мами, а діти іноді хворіють.

Заробляємо не багато, але суттєво більше ніж коли працювали штатними бухгалтерами на підприємстві. А ось ці проблеми заважають нам і не дають розвиватися. Було б все простіше - ми могли б запропонувати послуги більшій кількості підприємців.

Діловод обирають

Невелика клініка

Я власник невеликої приватної клініки.

Намагаємося крокувати в ногу з часом - обладнання у нас сучасне. Ось і з обліком хочу навести порядок...

Про Діловод пишуть

Голчанский Сергій

Власник компанії MELGO - виробник спорядження для армії, туризму і активного відпочинку.

Вже втративши надію натрапили на Діловод

Програмою Діловод користуємося 2 місяці. Так як компанія ще не велика і ми хотіли зробити облік максимально простим і зручним, вирішили не прив'язуватися з 1С. + ми всі робимо офіційно і не хотіли встановлювати ламані версії 1С, а платити за ліцензію нам здалося зайвою витратою.

Шукали програму довго і, на жаль, думали що в Україні хорошого продукту немає. І вже втративши надію натрапили на Діловод. І цей продукт нам дуже сподобався.

По перше все дуже просто, навіть для звичайного користувача. Не треба бути бухгалтером щоб все зрозуміти. До використання програми у нас були складності з урахуванням дебіторської заборгованості, звіркою з покупцями і постачальниками, з касою. Зараз все видно як на долоні.

Облік в програмі налагодили дуже швидко. Дуже подобається модуль заробітної плати. Ви завжди в курсі хто скільки заробив і хто сколко отримав грошей на руки. Порадувало наявність печатныхформ всіх документів. Ви просто створюєте реалізацію і в кінці печататет документи клієнтам.

Зараз ми чекаємо виходу релізу з модулем виробництво і коли він з'явиться, ми на 100% автоматизуємо облік з допомогою Деловода. Окреме спасибі службі підтримки. Завжди оперативно реагують на звернення і все вирішують дуже швидко.

Дякуємо Вам за класний продукт!!

Стань користувачем сервісу "Діловод"

Можловості традиційних облікових програм з усіма перевагами ведення обліку онлайн
 • Облік онлайн

  Працюйте через інтернет без прив'язки до офісу - перебуваючи вдома, в кафе або у закордонній поїздці!

  Повноцінна програма для обліку. Немає витрат на її встановлення, оновлення та навчання роботі з нею. Немає необхідності в придбанні сервера і його обслуговуванні.

  Ваші дані завжди в безпеці і завжди під рукою!

  Просто! Навіть якщо Ви - не бухгалтер.
 • Електронна звітність

  Діловод вчасно нагадає Вам про терміни здачі звітів, сформує і здасть їх в електронному вигляді. Немає потреби ходити по інстанціях!

  Не турбуйтеся - оновлення форм звітності встановлюються вчасно і автоматично.

  Діловод допоможе розрахувати податки і заповнить платіжки актуальними платіжними реквізитами.

  Просто! Навіть якщо Ви - не бухгалтер.
 • Інтернет-магазин

  Діловод - простий спосіб відкрити інтернет-магазин і зв'язати його з обліковою системою.

  Замовлення клієнтів автоматично потраплять в Діловод, після чого Ви зможете продовжити їх обробку.

  Проста актуалізація даних про ціни і наявність товару. Аналіз ефективності роботи інтернет-магазину.

  Просто! Навіть якщо Ви - не бухгалтер.

Чому це вигідно

Як вибрати програму для ведення обліку?
Як скоротити витрати на ведення обліку?
З якими питаннями доведеться зіткнутися при організації обліку?

Спробувати безкоштовно

Можливості традиційних облікових програм з усіма перевагами роботи онлайн

Спробувати без реєстрації