ДОПОМОГА ОНЛАЙН

Надання бухгалтерських послуг

Я і моя подруга організували бухгалтерську фірму. Ведемо облік для підприємців, здаємо за них звіти, вносимо і "підшиваємо" первинку. Підприємцям це зручно - вони зайняті бізнесом і не витрачають час на ведення обліку, не переживають про правильність звітів і про терміни.

Відразу вибрали 1С, але тепер розуміємо, що не вистачає кількох важливих речей...

Хотілося б щоб до бази даних крім нас мав доступ і сам підприємець - ми б не відволікалися на щоденні відповіді на питання "скільки грошей на розрахунковому рахунку?", "хто нам винен?", "скільки повинні постачальникам?", "скільки не вистачає на виплату ЗП?". Іноді було б зручніше якби прибуткові та видаткові накладні вносили співробітники підприємця - комірник або менеджер.

Хотілося б зняти з себе турботу про "архівних копіях", дуже боїмося втратити дані клінта. Рік тому ми купили сучасний комп'ютер під сервер, тепер і він гальмує, програмісти кажуть треба купувати більш потужний.

Є питання і до якості послуг обслужиивающей фірми. Ми платимо щомісячну передплату для отримання оновлень, а вони вимагають ще додаткову оплату за оновлення і при цьому оновлення встановлюють в останній момент.

Простіше було б якби можна було вести облік та здавати звіти в одній простий і зручної програми. Назви файлів для податкової кілометрові: выгрузи, знайди, завантаж, відправ, проконтролюй що прийнято... Складно! Це ж все можна спростити! А зараз бухгалтер - він ще і програміст, і юрист, і рецидивіст 8)

Важливо, щоб розробники швидко виправляли помилки, вносили зміни і могли підказати якщо що.

Вносити документи потрібно швидко, тому працюємо практично без мишки, тільки за допомогою клавіатури. Так і очі менше втомлюються. Важливо щоб ця можливість у програмі була.

Хотілося б працювати з дому, не виїжджаючи в свій офіс - адже ми ще й мами, а діти іноді хворіють.

Заробляємо не багато, але суттєво більше ніж коли працювали штатними бухгалтерами на підприємстві. А ось ці проблеми заважають нам і не дають розвиватися. Було б все простіше - ми могли б запропонувати послуги більшій кількості підприємців.

Діловод обирають

Перукарня

У мене перукарня.

Мені складно розібратися у всіх цих звітах, стояти у черзі в податковій інспекції та фондах, я просто хочу займатися улюбленою справою.

Про Діловод пишуть

Золотаревський Віталій

Офіційний представник професійної косметики для волосся ТМ LUXLISS в Україні

Все просто, зрозуміло і не 1с!

Спасибі розробникам за втілення такої ідеї в життя. Все просто, зрозуміло і не 1с!

Тепер, як я думаю, необхідно впровадити кнопку «партнер» або "робота з партнерами" (І ВІДРАЗУ РОЗМІСТИТИ ЇЇ НА РОБОЧОМУ СТОЛІ). Не секрет, що головним капіталом будь-якої компанії є не товаро-матеріальні цінності (ТМЦ), а клієнт і кваліфікований персонал. Потрібен ефективний інструмент для їх тісному зв'язку (клієнта і персоналу). Ця програма може стати цим інструментом - тільки необхідно зробити роботу з клієнтами зручніше. Можливо картка повинна виглядати як особистий кабінет для кожного клієнта!

В ідеалі, персонал, працюючи з клієнтом, повинен виконувати будь-яку операцію за секунди. Дзвонити/приймати дзвінки не користуючись ручкою і листочком, записувати задачі, ставити терміни, коментарі, проводити операцію або швидку продаж. І все це має фіксуватися в історії, яка доступна непосредсивенно в картці клієнта ... загалом це те, чого не вистачає у вашій чудовій програмі на моя суб'єктивна думка.

Стань користувачем сервісу "Діловод"

Можловості традиційних облікових програм з усіма перевагами ведення обліку онлайн
 • Облік онлайн

  Працюйте через інтернет без прив'язки до офісу - перебуваючи вдома, в кафе або у закордонній поїздці!

  Повноцінна програма для обліку. Немає витрат на її встановлення, оновлення та навчання роботі з нею. Немає необхідності в придбанні сервера і його обслуговуванні.

  Ваші дані завжди в безпеці і завжди під рукою!

  Просто! Навіть якщо Ви - не бухгалтер.
 • Електронна звітність

  Діловод вчасно нагадає Вам про терміни здачі звітів, сформує і здасть їх в електронному вигляді. Немає потреби ходити по інстанціях!

  Не турбуйтеся - оновлення форм звітності встановлюються вчасно і автоматично.

  Діловод допоможе розрахувати податки і заповнить платіжки актуальними платіжними реквізитами.

  Просто! Навіть якщо Ви - не бухгалтер.
 • Інтернет-магазин

  Діловод - простий спосіб відкрити інтернет-магазин і зв'язати його з обліковою системою.

  Замовлення клієнтів автоматично потраплять в Діловод, після чого Ви зможете продовжити їх обробку.

  Проста актуалізація даних про ціни і наявність товару. Аналіз ефективності роботи інтернет-магазину.

  Просто! Навіть якщо Ви - не бухгалтер.

Чому це вигідно

Як вибрати програму для ведення обліку?
Як скоротити витрати на ведення обліку?
З якими питаннями доведеться зіткнутися при організації обліку?

Спробувати безкоштовно

Можливості традиційних облікових програм з усіма перевагами роботи онлайн

Спробувати без реєстрації